Kita informacija
Naujausios prekės
Gūnia Diva Sea Breeze
29.00€ 23.00€
Kantaras Lyrics VII
12.50€ 9.00€

Produktų kokybė

Hilton Herbs Ltd - Jungtinės Karalystės bendrovė, aukščiausios kokybės natūralius vaistinių augalų maisto papildus ir priežiūros priemones žirgams, šunims, katėms, lenktyniniams balandžiams bei kitiems paukščiams gaminanti nuo 1990-ųjų metų ir savo produkciją eksportuojanti į 30 pasaulio šalių: nuo Jungtinių Amerikos Valstijų iki Honkongo ir Japonijos.

Hilton Herbs Ltd nuo pat įsikūrimo ypatingą dėmesį skiria produktų kokybei.

Hilton Herbs maisto papildų sudėtyje nėra jokių gyvulinės kilmės produktų, priedų, dirbtinių dažiklių, skonių ar kvapiųjų medžiagų – sudėtyje tik vaistinės žolės ir augalai!

Produktų gamyboje nenaudojamos jokios nykstančios augalų rūšys bei žaliava iš genetiškai modifikuotų pasėlių.

Bendrovė didžiuojasi turėdama European Feed Safety Inspection Service (EFSIS) akreditaciją, kuri reikalauja dirbti pagal Universal Feed Assurance Scheme (UFAS) sertifikuotą schemą. Sertifikavimas pagal UFAS sistemą užtikrina visų ingredientų atsekamumą. Kiekvienais metais visame gamybos procese yra atliekami nepriklausomai paskirto auditoriaus reguliarūs patikrinimai, siekiant užtikrinti, kad gamyboje naudojami vaistiniai augalai yra be sunkiųjų metalų ir pesticidų likučių užterštumo, kad laikomasi visų griežtų EFSIS ir UFAS kontrolės reikalavimų. Visų produktų sudėtinės dalys perkamos tik iš EFSIS akredituotų tiekėjų.

Tinktūros gaunamos iš bendrovės, kurios patalpos yra licencijuotos pagal Medicine Healthcare Regulations Authority (MRHA) reikalavimus.

Hilton Herbs Ltd kiekvienais metais yra audituojama National Animal Supplements Council (NASC) ir didžiuojasi turėdama NASC kokybės ženklą. National Animal Supplements  Council (NASC), kartu su Food And Drugs Administration (FDA) ir American Agricultural Feed Control Organization (AAFCO) yra atsakingos už papildų gyvūnams gamybos kontrolę JAV.

Hilton Herbs Ltd taip pat yra British Equestrian Trade Association (BETA) narys.

Rinkdamiesi Hilton Herbs, galite būti tikri, kad Jūsų augintinis gaus aukščiausios kokybės produktus!

Nicety – aukščiausios kokybės organiškai užauginti ir sertifikuoti ekologiški produktai visų veislių žolėdžiams gyvūnams. Tai granuliuoti produktai, kurių sudėtyje sausa žolė, grūdai, vaistiniai augalai, žolelės, vaisiai ir daržovės. 
 
Nicety – tai ekologiškas ir sveikas produktas Jūsų augintiniui: visos maistinės medžiagos, vitaminai, mineralai ir mikroelementai gaunami iš organiškai išaugintos žaliavos ir išlaikomi per visą gamybos procesą; sudėtyje daugiau natūralių vitaminų ir mineralų nei tradiciniame gyvūnų pašare; visa žaliava užauginama nenaudojant jokių chemikalų, pesticidų ar trąšų; nesukelia alergijų ar cheminių reakcijų.
 
Ekologiški Nicety produktai yra sertifikuoti ir turi ES ekologinės gamybos logotipą BIO, kuris galioja visose ES šalyse. Ekologinės gamybos logotipas patvirtina, kad produktas atitinka ES ekologinės gamybos Reglamento reikalavimus; visa žaliava užauginama nenaudojant jokių chemikalų, pesticidų ar trąšų; produktų galiojimo laiko prailginimui nenaudojami jokie chemikalai, konservantai ar dažikliai; sudėtyje nėra GMO (genetiškai modifikuotų produktų); visos grandys, įskaitant augintojus ir subjektus, dalyvaujančius gamybos procese, yra nuolat tikrinamos bei pakartotinai sertifikuojamos bent kartą per metus.
 

Premier Equine yra vienas iš pirmaujančių prekinių ženklų pasaulyje.

Gamyboje naudojami patentuoti audiniai, dizainai ir technologijos yra nepralenkiamos ir neturi lygių.

Visos medžiagos ir audiniai yra specialiai gaminami Premier Equine International Ltd užsakymu pagal griežtus standartus ir specifikacijas. Kiekviena medžiagos partija, prieš patekdama į gamybos procesą, praeina griežtas kontrolės procedūras: tikrinamos atsparumo vandeniui, drėgmės sugėrimo, oro pralaidumo, atsparumo smūgiams, stiprumo ir kitos kokybės savybės.

Magnetoterapijos gaminiuose naudojama šiuolaikinės Bi-polar magnetinės terapijos technologija yra sukurta ir išbandyta JAV.

Visi nauji produktai, prieš patekdami į rinką, yra testuojami ir atidžiai išbandomi.

Premier Equine produktus naudoja patys geriausi visų žirginio sporto šakų profesionalai: Paul Tapner, Charlie Hutton, Frank Ostholt, Natalie Povery, Nick Gauntlett, Sara Algotsson ir daugelis kitų.

Premier Equine - čempionų pasirinkimas - tai prekinis ženklas, kuriuo galite pasitikėti!

Harry’s Horse – tarptautinė kompanija, gaminanti inventorių žirgams ir raiteliams.

Jau daugiau kaip 40 metų kompanija progresyvias idėjas paverčia plačiai naudojamais produktais ir nuolat siūlo klientams viską, kas yra naujausia ir pažangiausia.

Taikydama pažangiausias technologijas bei medžiagas, naujausias tendencijas ir dizainą, atsižvelgdama į augančius klientų poreikius, Harry‘s Horse siekia kurti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės, griežtus saugumo reikalavimus atitinkančius produktus už prieinamą kainą.

Harry‘s Horse – tai platus prekių pasirinkimas kiekvienam žirgų mylėtojui!

 

 

Susijusių straipsnių šioje kategorijoje nėra.
© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt