CHIA DE GRACIA papildai EWALIA papildai HARRY'S HORSE jojimo prekės KERALIT priemonės HARTOG pašarai COWBOY MAGIC priemonės
Specialūs pasiūlymai
EquoCalmin
47.00€ 40.00€
Straipsniai
Stiprus imunitetas – sveikas žirgas. 2 dalis
Imuninė sistema – organų ir audinių sistema, sukelianti apsauginę organizmo reakciją ir leidžianti jam kovoti su įvairiais aplinkos veiksniais, bakterijomis ir virusais, sauganti nuo piktybinių ląstelių atsiradimo, padedanti atsinaujinti ląstelėms po ligos, sumažinanti pačios ligos sunkumą ir lengvinanti jos eigą, sauganti organizmą nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Štai kodėl reikia dėmesį skirti imuninei sistemai skirti nuolat.
Perskaityta 1194 kartą(-us) | 0 Komentarai

Stiprus imunitetas – sveikas žirgas. 1 dalis
Aplinkoje knibžda bakterijų, virusų ir kitų mikroorganizmų, kurie gali paveikti kiekvieno žirgo sveikatą. Reikia pripažinti, kad kai kurių infekcijų mes negalime kontroliuoti. Tačiau žirgui susirgus, jo galimybė išgyti dažniausiai priklauso nuo to, kokia stipri yra jo imuninė sistema.
Perskaityta 2238 kartą(-us) | 0 Komentarai

Vaistiniai augalai ir papildai laminitu sergantiems žirgams
Laminitas – tai skausmingas laminos sluoksnio arba audinio, kuris sujungia kanopos kaulą su kanopos sienele, uždegimas. Laminitas yra tiek medžiagų apykaitos, tiek kraujotakos sutrikimas, susijęs su vidinėmis jautriomis kanopų struktūromis: sutrikdomas kraujo patekimas į kanopas, laminos ląstelės netenka kraujo ir deguonies, dėl ko atsiranda ląstelių ir audinių pažeidimas, prasideda uždegimas ir tinimas. Tinimą riboja kieta kanopos sienelė, o tai dar labiau sustiprina diskomfortą ir didina skausmą.
Perskaityta 4224 kartą(-us) | 0 Komentarai

B grupės vitaminų nauda
B grupės vitaminai dalyvauja daugelyje fiziologinių procesų: virškinimo sistema, oda, plaukai ir kanopos, raudonieji kraujo kūneliai, nervų sistema ir psichinė sveikata, fiziniai krūviai, baltymų sintezė, medžiagų apykaita, nėštumas ir laktacija.
Perskaityta 8481 kartą(-us) | 0 Komentarai

Nuodingiausi žirgui augalai
Apsinuodijimas žirgams pasitaiko retai, tačiau pasekmės gali būti pragaištingos. Deja, diagnozuoti apsinuodijimą sudėtinga. Nėra sąrašo požymių, kurie aiškiai parodytų, kad žirgas apsinuodijo, kadangi požymiai priklauso nuo į organizmą patekusių nuodingųjų medžiagų. Apsinuodijimas gali pasireikšti labai įvairiai: nuo pasikeitusios kailio spalvos iki staigios mirties. Jei kilo įtarimas, kad žirgas apsinuodijo, nedelsiant kvieskite veterinarą!
Perskaityta 4395 kartą(-us) | 0 Komentarai

Jojimo prekės, papildai ir pašarai žirgams, šunims, katėms - ZooKatalogas.lt

© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt