Perkamiausios prekės
Specialūs pasiūlymai
Kantaras kumeliukui
12.50€ 10.50€

CdG Organic Selenium

CdG Organic Selenium
Gamintojas: Chia de Gracia
Kaina: 28.00€
Kaina be PVM: 28.00€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Natūralios ir efektyviai organizmo įsisavinamos formos Bioplex® chelatinis organinis selenas.

Žirgui selenas yra gyvybiškai svarbus antioksidantas mikroelementas. Jis ypač svarbus intensyvių treniruočių ir varžybų periodu. Nustatyta, kad pakankamas seleno suvartojimas palaiko raumenų darbingumą ir teigiamai veikia organizmo atsistatymą pro fizinių krūvių. Selenas su vitaminu E veikia sinergiškai. Tuo pačiu, vitaminas E kaip antioksidantas iš dalies gali kompleksuoti seleno trūkumą ir atvirkščiai. Dirvožemyje seleno yra labai maži kiekiai, todėl žirgas šį mikroelementą turi gauti iš papildų ar mineralinių pašarų. Seleno trūkumą rodo raumenų atrofija, bendras raumenų nuovargis, ilgas ir lėtas raumenų atsistatymas po krūvio. Selenas taip pat veikia skydliaukės hormonų gamybą ir yra svarbus reprodukcinėms funkcijoms bei vaisingumui. Be to, selenas palaiko natūralią organizmo imuninę sistemą.

Papildo sudėtyje yra vitaminų turtingų aronijos uogų miltelių. Aronijos priskiriamos super maisto kategorijai ir laikomos tikra sveikatos bomba. Uogos turtingos vitaminų C ir E, o antioksidantų jose daugiau nei bet kuriose kituose uogose ar vaisiuose. Be to, jose yra karotinoidų, folio rūgšties ir mineralų, tokių kaip kalis, geležis ir manganas.

CdG Organic Selenium yra saugus seleno šaltinis, kuris pasižymi geresniu biologiniu prieinamumu nei neorganiniai mineralai. Biologinė forma sumažina neigiamą neorganinių mineralų sąveikos riziką, o chelatinė, su amino rūgštimis susieta forma garantuoja efektyvų mineralo įsisavinimą.

Dozavimas priklauso nuo seleno kiekio kituose pašaruose. Per didelis seleno kiekis gali sukelti apsinuodijimo simptomus, todėl rekomenduojamos dozės viršyti negalima. 500 kg žirgo seleno paros norma yra 0.9-1.5 mg. Samtelyje (7.5 ml) telpa apie 4 g papildo, kuriame yra 1.25 mg seleno.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekęNaujausios prekės
Apsiaustas WI23
24.00€
Vit E - Liquid
42.00€
Muilas SkinCare Natural
10.50€ 9.50€
Dovanų kuponas
20.00€
Kantaras kumeliukui
12.50€ 10.50€
© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt