Perkamiausios prekės
Kabykla
19.00€
Laikiklis balnui
12.50€
Specialūs pasiūlymai
Actifoal H.P
79.00€ 69.00€
Kojinių komplektas WI21
14.50€ 8.50€
Batai Glitter
49.00€ 19.00€

Huf-Festiger

Huf-Festiger
Gamintojas: Keralit
Kaina: 37.00€
Kaina be PVM: 37.00€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Tiek kaustomų, tiek nekaustomų žirgų kanopoms tenka labai didelis krūvis dėl kieto grunto ir įtampos jojimo metu. Papildomą apkrovą kanopoms sukelia išmatų ir šlapimo (amoniako) skilimo produktai bei įvairūs mikroorganizmai grunte ar garde. Visa tai sąlygoja rago pažeidimus: atsiranda įtrūkimai, skilimai, ragas tampa minkštas, trapus, atsiranda puviniai. Kaustomiems žirgams tai ypač būdinga pasagnivių vietose: ragą ardančios bakterijos ir grybeliai, drėgmė, kurioje yra amoniako, gali pakilti kanalais ir ardyti rago audinius. To pasėkoje prasideda uždegiminiai procesai, atsiranda pūliniai, sienelės defektai ir pažeidimai, dėl ko nuolat atsilaisvina pasagos ir kalviui dirbti tampa sudėtinga.

Kalviai pažymi, kad kanopos rago augimas vis dažniau tampa nesuderinamas su dilimu. Papildomi įtrūkimai, akmenukai baltojoje linijoje tik dar labiau pagilina šį disbalansą. To pasekmės: atsargi, vangi eisena, jautrus padas ar net uždegimas.

Norint pagerinti kanopos rago kokybę, žirgui duodami papildai. Tai svarbu ir turi didelę įtaką rago kokybei tol, kol jis formuojasi. Žemiau vainiko ragą sudaro negyvų ląstelių sluoksniai, kurių maistinės medžiagos iš kraujotakos jau nebepasiekia. Jei ant vainiko susidaro sveikas ragas, prireikia beveik metų kol jis pasiekia atraminį kraštą. Būtent atraminiame krašte atsiranda visi aukščiau aprašyti pažeidimai.

Keralit Huf-Festiger – unikali priemonė, skirta kanopos atraminio krašto, pado ir baltosios linijos sutvirtinimui ir dilimo sumažinimui.

Aktyviųjų medžiagų kompleksas stabilizuoja ir stiprina kanopos rage esančius baltymus, ypač struktūrinį baltymą keratiną, kuris yra pagrindinė rago sudedamoji dalis. Keratino molekulės skatinamos sudaryti naujus ryšius su kaimyninėmis molekulėmis ir baltymų grandinėmis, o įterptos aktyviosios medžiagos apsaugo jau esamus ryšius. Rezultatas – akivaizdus kanopos rago stiprumo ir atsparumo dilimui padidėjimas, tuo pačiu nepažeidžiant kanopos mechanizmo ir natūralaus vandens balanso. Priemonė lengvai įsiskverbia į įtrūkimus, užkerta kelią tolesniems rago irimo procesams net ir esant uždengtam rago pažeidimui (pvz., po pasaga).

Keralit Huf-Festiger ženkliai sumažina mikroorganizmų sukeliamą žalą esant baltosios linijos skilimui, nes ragas tampa „nevirškinamas“ mikroorganizmams.

Priemonė stabilizuoja tik keratino molekules ant rago paviršiaus, kurios tiesiogiai susiduria su dilimu ar teršalais (tokiais kaip amoniakas, bakterijos ar grybeliai). Nenatūralus rago sukietėjimas ar dehidratacija, kas reikštų kapsulės elastingumo sumažėjimą, neįvyksta.

Keralit Huf-Festiger gali būti naudojama visiems žirgams, poniams, asilams ar kitiems kanopiniams gyvūnams.

Naudojimas: Tepti iš apačios ant atraminio krašto maždaug 1/4 – 1/3  kanopų sienelės aukščio, baltosios linijos, jei žirgas jautrių padų – ir ant pado. Priemonė turėtų patekti į senas pasagvinių skylutes bei po pasaga. Naudoti 1-2 kartus per savaitę. Esant dideliems pažeidimams, pradžioje naudoti kas antrą dieną.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekę© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt