Perkamiausios prekės
Specialūs pasiūlymai
Kempinė Magic
2.50€ 1.50€
Kelnės Coldfoot
64.00€ 45.00€
Gūnia Honeycomb
44.00€ 35.00€

Milk Thistle Seed

Milk Thistle Seed
Gamintojas: Chia de Gracia
Kaina: 25.00€
Kaina be PVM: 25.00€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Kepenys atsakingos už šimtus cheminių reakcijų: šalina toksinus ir metabolitus iš organizmo kol jie dar nepažeidė kitų organų sistemų (įskaitant širdį, kraujagysles ir odą), dalyvauja medžiagų apykaitoje, gamina ir išskiria tulžį, dalyvauja reguliuojant cukraus kiekį kraujyje, kontroliuoja cholestorolio, kai kurių hormonų ir fermentų kiekį, kaupia geležį, D, K, PP ir B grupės vitaminus, atlieka apsauginę ir barjerinę funkciją, reguliuoja cirkuliuojančio kraujo kiekį, sintetina ir kaupia vitaminą A. Sutrikus kepenų funkcijai (dėl ligos, įvairių cheminių preparatų vartojimo, apsinuodijimo, infekcijos, medžiagų apykaitos sutrikimų ir pan.), ilgainiui sutrikdomos gyvybiškai svarbios organizmo funkcijos.

Tikrojo margainio sėklų pagrindinė veiklioji medžiaga – silimarino kompleksas, kurį sudaro silibininas, silidianinas ir silikristinas, ir kurio poveikis gerinant kepenų veiklą nustatytas daugybe mokslinių ir klinikinių tyrimų, o įvairiems preparatams gaminti naudojamas jau daugiau negu 2000 metų. Silimarino kompleksas gerina kepenų funkciją, apsaugo kepenų ląsteles ir blokuoja tam tikrų toksinų patekimą į ląstelę, mažina uždegiminius procesus kepenyse, padeda ląstelėms sintetinti naujus baltymus ir taip skatina kepenų ląstelių atsinaujinimą. Tikrasis margainis veikia kaip stiprus antioksidantas (poveikis 10 kartų didesnis nei vitamino E) ir apsaugo kepenų ląstelių membranas nuo laisvųjų radikalų poveikio bei skatina naujų kepenų ląstelių augimą.

Tikrojo margainio sėklas rekomenduojama vartoti kartu su cheminiais preparatais (ypač esant ilgalaikiam stiprių vaistų vartojimui) ar antibiotikais, apsinuodijus, kirminų valymo periodais ar pavasarį, siekiant sustiprinti kepenų funkciją. Geresniam naudingųjų medžiagą pasisavinimui sėklas galima pasmulkinti.

Sudėtis: tikrojo margainio (Silybum marianum) sėklos.

Dozavimas:
Žirgams: 10-40 g per dieną.
Šunims: 5-10 g per dieną.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekęNaujausios prekės
© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt