Perkamiausios prekės
Specialūs pasiūlymai
Ausinės
-21%
Ausinės
6.95€ 5.50€
De-Toxin
-18%
2 įvertinimų.
De-Toxin
8.50€ 7.00€
Kempinė Magic
2.50€ 1.50€

Joint Force Gluco

Joint Force Gluco
Gamintojas: Chia de Gracia
Kaina: 65.00€
Kaina be PVM: 65.00€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Optimalus gliukozamino ir chondroitino sulfato derinys didelius fizinius krūvius gaunantiems, vyresnio amžiaus žirgams ir šunims ar tiems gyvūnams, kurių sąnariams reikalingas papildomas palaikymas ir reabilitacija.

Gliukozaminas yra pagrindinė sąnario statybinė medžiaga. Jis padidina glikozaminoglikanų (kremzlės „statybinių blokų“) ir hialuronatų (pagrindinių sąnarinio skysčio komponentų) kiekį sąnaryje bei dalyvauja sąnarių kremzlių metabolizmo procesuose. Gliukozaminas veikia kaip kremzlės, sąnarių paviršių, raiščių, sąnarių skysčio ir stuburo diskų sudedamoji dalis. Gliukozaminas palaiko normalų kremzlės susidarymą, stabdo ir padeda atstatyti sąnarių pakitimus, palaiko kremzlės lankstumą, sumažina skausmą ir pagerina osteoartrito pažeistų sąnarių būklę. Papilde naudojamas pirmasis pasaulyje 100 proc. iš augalinio šaltinio, patentuotas fermentacinis gliukozaminas, kuris yra tokių pačių aukštos kokybės standartų kaip ir gliukozaminas iš vėžiagyvių, tačiau gamybos procesas nereikalauja cheminių medžiagų, o tai savo ruožtu neišskiria didžiulių kiekių toksiškų atliekų.

Chondroitinas yra randams visų stuburinių gyvūnų jungiamuosiuose audiniuose, ląstelių membranose, yra viena pagrindinių sąnario kremzlės sudedamųjų dalių ir yra labai svarbus normaliai kremzlės struktūrai užtikrinti. Jis sulaiko vandenį sąnario kremzlėje. Kadangi kremzlė neturi kraujagyslių, sąnarinis skystis labai svarbus sąnario mitybai – per jį perduodamos visos maistingosios medžiagos. Be šio skysčio sutrinka sąnario mityba, jis tampa sausas ir lengvai pažeidžiamas. Be to, sąnarinis skystis palaiko sąnario amortizaciją ir apsaugo sąnarį nuo sutrenkimų.

Chondroitinas ir gliukozaminas yra vienos pagrindinių sąnario kremzlės sudedamųjų dalių ir daro didelę įtaką sąnarių būklei, palaiko sąnarių elastingumą, judrumą ir atsparumą. Su amžiumi šių medžiagų kiekis organizme nuolat mažėja, todėl gyvūnas jų turėtų gauti papildomai.

Sudėtis: gliukozamino hidrochloridas (iš kurio 83 % gliukozamino 760,000 mg/kg), chondroitino sulfatas (iš kurio 90 % chondroitino 130,000 mg/kg).

Dozavimas:
Žirgams: 15-20 g per dieną.
Šunims: iki 3 kg – ¼ arbatinio šaukštelio; 3-5 kg – ½ arbatinio šaukštelio; 5-15 kg – 1 arbatinis šaukštelis; 15-30 kg – 1.5 arbatinio šaukštelio; 30-45 kg – 2 arbatiniai šaukšteliai; 45-60 kg – 2.5 arbatinio šaukštelio per dieną.

1 valgomas šaukštas = 12 g.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekęNaujausios prekės
H3 Powder
42.50€
Tummy Saver
25.00€
Aulai Firenze
39.00€ 29.00€
Gastro Clay B
25.00€
Lecithin
31.00€
CdG-E
32.00€
© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt