Perkamiausios prekės
Equifly Roll On
15.00€
HargoPhyt
25.00€
Specialūs pasiūlymai
Batai Donatelli Dressage XL
159.00€ 99.00€
Gūnia Highliner 200 Snow
84.00€ 52.00€
EquoCalmin
47.00€ 40.00€

Laižomas papildas su linų sėmenimis

Laižomas papildas su linų sėmenimis
-17%
Gamintojas: Horsyd
Kaina: 21.00€ 17.50€
Kaina be PVM: 17.50€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Pašarinė kreida padeda palaikyti organizmo rūgščių bei šarmų pusiausvyrą. Tik normalizavus pH, yra pasisavinamos sudedamųjų pašaro papildo dalių maistinės medžiagos. Šiuo atveju – maistinės medžiagos yra iš sėklų. Organizmui yra reikalinga šarminė terpė, rūgščių pertekliaus būtina atsikratyti. Atkurti tinkamą pH organizmas siekia visais įmanomais būdais. Kai įprasto rūgščių neutralizavimo ir šalinimo per kvėpavimą ir inkstus ima nepakakti, organizmas griebiasi atsarginių priemonių (visų pirma, kauluose sukaupto kalcio, kuris panaudojamas rūgščių pertekliui neutralizuoti), todėl didėja osteoporozės rizika. Mažinant rūgštingumą, gerėja organizmo aprūpinimas deguonimi. Pašarinės kreidos sudėtyje yra kalcio, tai viena svarbiausių mineralinių medžiagų, ypač reikalingų kaulams ir dantims. Norint kad organizmas pasisavintų geriau kalcį, reikalinga kartu naudoti ir vitaminą D, magnį, fosforą.

Sezamo sėklos – tai magnio, vario, kalcio, geležies, fosforo, vitamino B1, cinko, ląstelienos ir kitų medžiagų. šaltinis.

Chia sėklos (ispaninis šalavijas) stiprina kaulus bei raumenis, suteikia energijos ir ištvermės, stabilizuoja cukrų kraujyje. Tai vitaminų B1, B2, B3, C, E, folio rūgšties šaltinis. Taipogi šiose sėklose gausu mineralų: kalcio, magnio, kalio, fosforo, cinko, geležies, natrio, vario, mangano seleno.  Sudėtyje yra Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgščių. Sėklose esantis organinis kalcis yra geriau įsisavinamas į organizmą.

Linų sėmenyse gausu vitaminų B1, B2, B3, B5, B6, mineralų: kalcio, geležies, magnio, fosforo, cinko.

  • laižomas pašaro papildas duoda didžiulę naudą žirgui tais atvejais, kai jam pritrūksta pašaro (skrandis yra tuščias). Laižant žirgui išsiskiria seilės, kurios yra šarminės ir kurios neutralizuoja skrandžio rūgštis, tokiu būdu yra apsaugomas skrandis nuo opų, žaizdų atsiradimo.
  • laižaluose yra tik natūralūs vitaminai ir mineralai; juose nėra cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų bei priemaišų
  • laižalai gaminami itin kietos konsistencijos. Smulkios sudedamosios dalys neįstringa žirgams tarp dantų, o tai apsaugo jų dantis nuo gedimo. Smulkios laižalo dalelės, patekusios su seilėmis į skrandį, yra lengvai organizmo įsisavinamos
  • žirgui ar poniui paėdus stambių pašarų yra tikslinga duoti laižomus pašarų papildus, kadangi laižymas skatina seilių gamybą ir tuo pačiu skrandžio darbą, o tai pagerina virškinimo procesą
  • tai puiki nusiraminimo priemonė – laižydami žirgai išlieka ramūs veterinarų apsilankymų metu, kuomet yra šukuojami, plaunami, kaustomi ir pan. 
  • laižalas yra ir žaislas. Laižydamas ir žaisdamas žirgas ar ponis patiria dvigubą malonumą, tai pagerina jo emocinę būseną
  • laižalais žirgai yra paskatinami prieš ir po įvairių varžybų, jais atsidėkojama treniruočių metu

Sudėtis: pašarinė kreida, chia (ispaninio šalavijo) sėklos, linų sėmenys, sezamo sėklos, jūros druska, gliukozės sirupas.

Analitinė sudėtis: žali pelenai 13,60 %, žali baltymai 4,19 %, žalia ląsteliena 1,07 %, žali riebalai 2,72 %, kalcis 4,98 %, fosforas 0,12 %, natris 0,052 %, magnis 0,086 %.

Naudojimas: gerai pritvirtinkite žirgui ar poniui pasiekiamoje vietoje.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekę© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt