Perkamiausios prekės
Specialūs pasiūlymai
Batai Donatelli Dressage XL
159.00€ 99.00€
Gūnia Just Ride Ocean
49.00€ 39.00€

De-Toxin

De-Toxin
De-Toxin
Gamintojas: Pro-Vet
Kaina: 8.50€
Kaina be PVM: 8.50€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

100 proc. natūralus papildas ir pirmoji pagalba apsinuodijus maistu, toksinais, buitiniais alkaloidais, kitais toksiškais junginiais, esant lėtiniam apsinuodijimui, vartojant cheminius preparatus, sutrikus virškinimui ar sergant žarnyno infekcinėmis ligomis, esant viduriavimui, diagnozavus inkstų nepakankamumą, kepenų pažeidimus ar esant aukštam cholesterolio kiekiui.

Pagrindinė papildo veiklioji medžiaga – aktyvinta anglis – pasižymi unikaliomis adsorbcinėmis savybėmis ir gebėjimu sugerti į save skystas ir dujines medžiagas. Augalinės kilmės anglis aktyvinama specialiu būdu, kurio metu perdirbamos kietosios dalelės labai padidinant adsorbuojančio paviršiaus plotą. Aktyvinta anglis gerai sugeria ne tik įvairius bakterinės ar augalinės kilmės nuodus, bakterijų toksinus, bet ir kitas medžiagas. Ji naudinga, kai nustatyti apsinuodijimai farmakologiniais vaistais, tokiais barbitūratais, aspirinu, sunkiųjų metalų druskomis, alkaloidais, toksinais, buitiniais alkaloidais, druskomis ir sunkiaisiais metalais, įvairiais kitais toksiškais junginiais. Aktyvintos anglies efektyvumas dispepsijos, viduriavimo, padidėjusio rūgštingumo skrandyje, pilvo pūtimo gydymui įrodytas moksliniais tyrimais. Aktyvintoji anglis iš virškinimo trakto nerezorbuojama, kitaip tariant prie adsorbuojančios medžiagos (sorbento) paviršiaus, slenkančios virškinamuoju traktu, prilimpa visos toksinės medžiagos ir aktyvinta anglis atlikusi detoksikuojantį darbą kartu su sugertomis medžiagomis tuštinantis pilnai pasišalina iš organizmo. Aktyvuota anglis gali būti naudojama apsinuodijus maistu, siekiant sumažinti paviršiaus adsorbciją, užkertant kelią absorbcijai ir paspartinant jų pašalinimą iš organizmo.

Sudėtis (1 kg): dehidratuotos išrūgos, kviečių krakmolas, dekstrozė, aktyvota anglis, vitaminas B1 0.08 %, vitaminas B2 0.11 %, vitaminas B3 0.059 %, vitaminas B6 0.006 %, vitaminas B12 0.71 %, vitaminas A 6.025 IE, vitaminas D3 668 IE, vitaminas E 7 mg.

Dozavimas: 1 tabletė kiekvienam 10 kg kūno svorio. Šerti ant tuščio skrandžio 3-4 kartus per dieną ne daugiau kaip 15 dienų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekę© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt