Perkamiausios prekės
Specialūs pasiūlymai
Anti-Parasits
8.50€ 5.50€
Kamuolys Play Ball
21.00€ 19.00€
Kantaras Lyrics VII
12.50€ 9.00€

Diatomaceous Earth

Diatomaceous Earth
Gamintojas: Chia de Gracia
Kaina: 34.00€
Kaina be PVM: 34.00€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Diatomitas  baltos ar gelsvos spalvos, lengva, porėta, panaši į kreidą nuosėdinė uoliena, kurios pagrindinę masę sudaro diatomų (dar vadinamų titnagdumbliais) skeletų fosilijos. Diatomai yra vienaląsčiai vandens augalai-dumbliai, kurie užsiaugina labai tvirtą šarvą. Jis toks tvirtas, kad kietumu beveik prilygsta deimantui. Kai augalas pabaigia gyvenimą, jo šarvas (skeletas) nusėda dugne. Per milijonus metų šių skeletų susikaupė tonų tonos, sudarydamos nuosėdinę uolieną, kuri ir vadinama diatomitu. Pagrindinė diatomito dalis yra natūralus silicis – Chia de Gracia diatomite yra daugiau kaip 94 proc. silicio.

Organizme silicio reikia visur – tai maisto ir statybinė medžiaga kremzlėms, jungiamajam audiniui, sąnariams, odai, plaukams, nagams ir dantims. Jo trūkstant susilpnėja raiščiai, sulėtėja augimas ir pastebimas skeleto silpnumas. Šis mikroelementas padeda sulaikyti drėgmę ir padidina audinio tamprumą, todėl puikiai tinka žirgams su sausomis skilinėjančiomis kanopomis ar po sausgyslių traumų. Be to, jis skatina kolageno ir elastino susidarymą jungiamajame audinyje. Silicio rūgštis būtina medžiagų apykaitai. Diatomitas gerina maistinių medžiagų įsisavinimą (jis sulėtina maistinių medžiagų patekimą į virškinamąjį traktą, palikdamas daugiau laiko virškinimo fermentams suskaidyti maistines medžiagas) bei normalizuoja mikrobinę florą. Tyrimai rodo, kad diatomitas sugeria kenksmingas medžiagas iš žarnyno, suriša žarnyno dujas ir sumažina skysčių kiekį storojoje žarnoje bei sutvirtina išmatas. Kadangi jis skatina kaulų mineralizacijos procesą, silicis labai svarbus stipriems, atspariems kaulams išlaikyti, be silicio sutrinka kalcio absorbcija.

Silicis labai svarbus sportiniams, didelius fizinius krūvius gaunantiems žirgams, nes didina jų darbingumą ir ištvermingumą, padeda palaikyti sveikus sąnarius ir raiščius, stiprina imuninę sistemą, padeda apsaugoti nuo ligų, kurios išsivysto dėl užsitęsusio oksidacinio streso, palaiko kolageno gamybą ir stiprina bei dalyvauja kraujagyslių atkūrimo procesuose. Šis mikroelementas naudojamas osteoporozės prevencijai, po uždegiminių susirgimų, esant odos pažeidimams, skatina žaizdų gyjimą, spartina kaulinio audinio gijimą ir atsinaujinimą.

Diatomitas pasaulyje daugelį metų plačiai naudojamas kaip natūralus insekticidas, kadangi naikina visų rūšių kirmėles ir parazitus. Jis pasižymi išskirtinai tik fiziniu/mechaniniu poveikiu ir neturi jokio šalutinio toksinio poveikio organizmui. Be to, diatomito poveikiui parazitai neįgyja imuniteto ir pripratimo, todėl jis gali būti vartojamas visą augintinio gyvenimą ir išlieka efektyvus.

Chia de Gracia diatomitas priskiriamas maistinei kategorijai („food grade'').

Sudėtis: diatomitas (silicis 94,2 %, kalcis 0,3 %, natris 1 % ir fosforas 0 %).

Dozavimas:
Žirgams: 1 valgomas šaukštas per dieną. Naudojant kaip insekticidą, 1-2 valgomi šaukštai 1-2 kartus per dieną.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekęNaujausios prekės
© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt