Perkamiausios prekės
Specialūs pasiūlymai
Batai Donatelli Dressage XL
159.00€ 99.00€
Kelnės Coldfoot
64.00€ 39.00€
Gūnia Thor
74.00€ 59.00€

CdG Collagen+

CdG Collagen+
CdG Collagen+
Gamintojas: Chia de Gracia
Kaina: 37.00€
Kaina be PVM: 37.00€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Kolagenas yra gausiausias organizmo baltymas. Jis aptinkamas raumenyse, kauluose, odoje, kraujagyslėse, virškinimo sistemoje, sausgyslėse ir sąnariuose. Kolagenas yra svarbi sąnarių kremzlės sudėtinė dalis, kuri atsakinga už lanksčios kremzlės struktūros palaikymą. 30 proc. kūno baltymų sudaro kolagenas, todėl jis ypač naudingas minkštųjų audinių, negyvų ir sužalotų ląstelių atsinaujinimui. Organizme kolagenas gaminamas natūraliai (tam labai padeda vitaminas C), tačiau su amžiumi, jo gamybos apimtys mažėja, kolagenas praranda elastingumą ir ląstelės atsinaujina bei dauginasi gerokai lėčiau. Būtent dėl prarasto audinių elastingumo, silpnesnių ar sunykusių kremzlių atsiranda sąnarių skausmai, išauga sausgyslių traumų, osteoartrito rizika ir pan.

CdG Collagen+ sudėtyje yra aukštos kokybės bioaktyvaus Petagile® II tipo kolageno. Tyrimai parodė, kad Petagile® kolagenas patekęs į sąnario kremzlę palaiko kremzlės audinio regeneraciją (kolageno peptidai skatina paties organizmo kolageno gamybą pačiose kremzlėse ir sausgyslėse).

Be kolageno į papildo sudėtį įeina erškėtuogės, kuriose gausu vitamino C ir kuris būtinas kolageno susidarymui kremzlėse; MSM, kuri slopina bet kokios kilmės uždegiminius procesus, stiprina kraujo apytakos sistemą, yra reikšminga sąnarių kremzlėms bei tiesiogiai susijusi su kolageno molekulių gamyba; Hialurono rūgšties, kuri yra svarbi kremzlės dalis, dengia kiekvieną kremzlės ląstelę, padeda palaikyti kremzlių elastingumą ir sąnarinių paviršių slidumą, mažina trintį ir amortizuoja smūgius tenkančius kaulams judėjimo metu.

Sudėtis: Petagile® kolagenas, paprastasis erškėtis (erškėtuogės) (Rosa canina), MSM (metilsulfonilo metanas), Hialurono rūgštis.

Dozavimas:
Žirgams: 35 g per dieną. Ūminiais atvejais ar esant traumai pirmąsias 2-4 savaites dozę galima padvigubinti.
Šunims: iki 10 kg – 2.5 g; 10-25 kg – 5 g; 25-35 kg – 7.5 g, daugiau kaip 40 kg – 10 g per dieną.

Geriausiems rezultatams pasiekti papildą rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius.

1 valgomas šaukštas = 6 g.

Specific bioactive collagen peptides (Petagile ®) as supplement for horses with osteoarthritis.

The Effectiveness of Specific Collagen Peptides on Osteoarthritis in Dogs-Impact on Metabolic Processes in Canine Chondrocytes.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekę© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt