Kita informacija
Naujausios prekės

Šliaužiantis inkaruotis - nepakeičiamas augalas sąnariams ir raumenims

Perskaityta 14214 kartą(-us) | 0 Komentarai

Paplitimas. Šliaužiantis inkaruotis (Harpagophytum procumbens), kitaip vadinamas "Velnio letena", plačiai paplitęs Namibijoje, tačiau sutinkamas Pietų ir Rytų Afrikoje.


Naudojamos dalys. Šaknys.

Rinkimas. Šaknys renkamos po lietaus sezono.

Poveikis. Šliaužiantis inkaruotis pasižymi priešuždegiminiu, skausmą malšinančiu, analgetiniu, priešreumatiniu, virškinimą skatinančiu poveikiu.

Naudojimas. Šliaužiantis inkaruotis turėtų būti vartojamas esant artritui, sąnarių uždegimui, bet kokio laipsnio degeneracinėms sąnarių ligoms, dėl uždegimo atsiradus kaulų pakitimams. Siekiant palaikyti gerą sąnarių būklę, rekomenduojama naudoti profilaktiškai. Vokietijoje (tai didžiausia šliaužiančio inkaruočio vartotoja) atlikti tyrimai parodė, kad šliaužiančio inkaruočio skausmą malšinantis, analgetinis ir priešuždegiminis poveikis gali būti prilyginamas kortizonui ir phenylbutazonui. Šliaužiantis inkaruotis daugelio Jungtinės Karalystės veterinarų yra skiriamas kaip alternatyva phenylbutazonui. Pažymėtina, kad šio vaistinio augalo vartojimas nesukelia jokio šalutinio poveikio! Tyrimai parodė, kad šliaužiantis inkaruotis taip pat pasižymi šlapimą varančiu, kepenų ir inkstų funkciją bei virškinimą skatinančiu poveikiu, todėl gali būti vartojamas esant prastam apetitui. Kadangi didina skrandžio rūgšties sekreciją, šliaužiantis inkaruotis neturėtų būti vartojamas esant skrandžio opoms.

Šaltinis:
1. Hilary Page Self "A Modern Horse Herbal".


Komentarai


Rašyti komentarą

Vardas


El. paštas


Jūsų komentaras

Įveskite patikros kodą į žemiau esantį laukelį:© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt